İş Hayatına Hazırlık Yerel Eğitimleri

İş Hayatına Hazırlık Yerel Eğitimleri

“İş Hayatına Hazırlık Yerel Eğitimleri ” İMECE Vakti Projesinin dönemsel olarak gerçekleştirdiği İş Hayatına Hazırlık Eğitmen Eğitimine tam katılım sağlayarak, eğitmen olma hakkı kazanmış olan gönüllü eğitmenler tarafından kendi illerinde bulunan Suriyeli girişimci adaylarına girişimcilik, teknoloji ve finansal okuryazarlık içeriklerini yaygın eğitim metoduyla aktardığı eğitimlerdir. Her yerel eğitim sonunda katılımcılara eğitmen tarafından imzalı katılımcı belgesi verilmektedir. İMECE Vakti projesi bu eğitimlerle Türkiye’de girişimcilik kapasitesini ve Suriyelilerin kayıtlı ekonomiye katılımlarını arttırmayı amaçlamaktadır.

Yenilikçi Düşünce Girişimcilik Atölyeleri

Atölye çalışması, temel olarak katılımcıların girişimcilik ana teması altında 21. yüzyıl becerilerini de edinmelerine katkı sağlamaktır.

İş Hayatına Hazırlık Eğitmen Eğitimleri

Eğitim girişimcilik, teknoloji ve finansal okuryazarlık olmak üzere 3 ana eğitim içeriğinin yaygın eğitim metoduyla aktarıldığı 5 günlük bir programdan oluşuyor.

İş Hayatına Hazırlık Yerel Eğitimleri

Eğitmen olma hakkı kazanmış olan gönüllü eğitmenlerin kendi illerinde bulunan Suriyeli girişimci adaylarına girişimcilik, teknoloji ve finansal okuryazarlık içeriklerini yaygın eğitim metoduyla aktardığı eğitimlerdir.

Girişimcilik Kampı

Girişimcilik, inovasyon, teknoloji, finansal kaynaklar ve girişimciler için hukuk oturumlarının gerçekleştirildiği girişimcilik kampı 5 günlük bir programdır.

Nelerdeyiz?

Bizi sosyal medyada takip ederek güncellemelere hızlıca ulaşabilirsiniz.