Girişimcilik Kampı

Sürdürülebilir iş modelleri kurulması amacıyla Girişimcilik Kampı hayata geçirildi. Girişimcilik, inovasyon, teknoloji, finansal kaynaklar ve girişimciler için hukuk oturumlarının gerçekleştirildiği girişimcilik kampı 5 günlük bir programdır. Kampa katılan girişimci adayları iş fikri üretme atölyelerinde finansal kaynakları öğrenmekte ve iş modellerini geliştirmektedir. Hukuk oturumunda fikirlerini hayata geçirmek için hukuksal süreçleri, teknoloji oturumunda sosyal medyayı ve internet araçlarını etkin kullanma yollarını öğrenmektedir. Kamp sonunda girişimci adayları katılımcı belgesi almaya hak kazanır.

Yenilikçi Düşünce Girişimcilik Atölyeleri

Atölye çalışması, temel olarak katılımcıların girişimcilik ana teması altında 21. yüzyıl becerilerini de edinmelerine katkı sağlamaktır.

İş Hayatına Hazırlık Eğitmen Eğitimleri

Eğitim girişimcilik, teknoloji ve finansal okuryazarlık olmak üzere 3 ana eğitim içeriğinin yaygın eğitim metoduyla aktarıldığı 5 günlük bir programdan oluşuyor.

İş Hayatına Hazırlık Yerel Eğitimleri

Eğitmen olma hakkı kazanmış olan gönüllü eğitmenlerin kendi illerinde bulunan Suriyeli girişimci adaylarına girişimcilik, teknoloji ve finansal okuryazarlık içeriklerini yaygın eğitim metoduyla aktardığı eğitimlerdir.

Girişimcilik Kampı

Girişimcilik, inovasyon, teknoloji, finansal kaynaklar ve girişimciler için hukuk oturumlarının gerçekleştirildiği girişimcilik kampı 5 günlük bir programdır.

Nelerdeyiz?

Bizi sosyal medyada takip ederek güncellemelere hızlıca ulaşabilirsiniz.